Afser Makina

Kiralama

 AFSER MAKıNA, kısa veya uzun dönemli makina ihtiyaçlarında, 0-2 yaş arasında yüksek performanslı makinalar ile kiralama hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda dönemsel kiralama veya satın alma opsiyonlu kiralama seçenekleri ile kiralama çözümleri sunuyoruz.


Kiralamak Her Yönden Avantajlı... ışiniz için en uygun makinayı seçersiniz! Satın aldığınız makina bazen işiniz için en doğru, en verimli makina olmayabilir, makinayı kiralamak sizi bu riskten kurtarır. ışinize en uygun makinayı kiralayabilirsiniz.
ışletme maliyetleriniz azalır! Kiraladığınız makinalarda finansman, tamir ve bakım gibi maliyetleriniz olmayacağı gibi bu işlerle ilgilenen bir ekip de bulundurmanız gerekmeyecektir.


Gerçek maliyetini görebilirsiniz! Sahip olduğunuz makinanın gerçek maliyetini bilmeniz zordur. Kiraladığınız makinalarda ise kira faturası, nakliye, yakıt ve tırnak, bıçak ve riper ucu gibi aşınma malzemelerinden başka bir maliyetiniz yoktur.
Makinanız her zaman yüksek performansla çalışır! Kiraladığınız makinalar 0-2 yaş arası sorunsuz makinalardır. Yüksek işte kalma süreleri sayesinde işinizden geri kalmazsınız.


Bakımıyla uğraşmak zorunda değilsiniz! Kiraladığımız makinaların periyodik bakım hizmetleri firmamıza aittir. Satarken zarar etmezsiniz! Uzun süre parkınızda kalan makinaların düşük fiyatla satılma riskini ortadan kaldırır.